20181206_103757

Szkolenia z mediacji gospodarczych dla mediatorów

Aktualnie odbywają się bezpłatne szkolenia dla środowiska sędziowskiego i mediatorów z mediacji gospodarczej w ramach projektu Wielkopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.

W dniu 06.12.2018 roku w Poznaniu, na terenie biurowca Omega przy ul. Dąbrowskiego 79 A, rozpoczął się dwudniowy cykl zajęć w tym zakresie  dla mediatorów.

Przed rozpoczęciem warsztatów został przeprowadzony pre-test sprawdzający aktualną wiedzę  kursantów. Zajęcia prowadzone były przez trenerów: Katarzynę Kamińską i Tomasza Antoszka.

                                                               

Organizatorzy zapewnili uczestnikom materiały szkoleniowe w formie papierowej i elektronicznej. Grupa pracowała w 4 zespołach ćwiczeniowych. Miłym gestem ze strony gospodarza szkolenia – pracowników biurowca Omega – była wizyta Mikołajków z drobnymi prezentami.

                                                               

07.12.2018 roku  odbył się kolejny dzień warsztatów. Na zakończenie został przeprowadzony post-test sprawdzający nabytą  podczas zajęć wiedzę. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat.

W dniach 4 i 11 grudnia 2018 roku w godz. 9.00 – 16.00  zaplanowano  podobne kursy dla sędziów, asystentów, asesorów oraz referendarzy sądowych w Sądzie Rejonowym w Koninie.

Projekt skierowany jest do przedstawicieli środowiska sędziowskiego i mediatorów z terenu województwa wielkopolskiego  i ma na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w zakresie mediacji gospodarczej.

Adresatami cyklu są:

  • sędziowie,
  • referendarze sądowi,
  • asystenci,
  • prokuratorzy,
  • asesorzy,
  • asystenci,
  • mediatorzy chcący specjalizować się w zakresie mediacji gospodarczych.

Przewidzianych jest 8 szkoleń (3 dla sądownictwa, 2 dla prokuratury, 3 dla mediatorów).

 

Zdjęcia wraz z relacją : Marzena Bilińska-Fiałkowska

 

Font Resize
Zmień kontrast